„Visible Thinking Routines as a Tool for Enhancing Cultural Proficiency”

Rekrutacja trwa od 23 września do 2 października 2020r.

1. W projekcie mogą uczestniczyć uczniowie klas drugich po szkole podstawowej.

2. Uczniowie zainteresowani uczestnictwem w projekcie powinni posiadać dobrą znajomość języka angielskiego.

Mile widziana znajomość innego języka obcego, w szczególności języka hiszpańskiego.

3. Pozostałe kryteria brane pod uwagę przy rekrutacji uczniów do udziału w projekcie:
• co najmniej dobre wyniki w nauce
• zadeklarowanie uczestnictwa w projekcie przez cały okres jego realizacji (2 lata)
kompetencje IT
• chęć do podejmowania wyzwań
• postawy prospołeczne
• ciekawość świata
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• zainteresowanie problematyką Unii Europejskiej, wspólnoty, tożsamości narodowej i różnorodności kulturowej
gotowość wyjazdu za granicę (jeśli pozwoli sytuacja epidemiczna)

4. Rodzice/prawni opiekunowie ucznia, który spełnia wymienione powyżej kryteria, wyrażają pisemną zgodę na udział dziecka w projekcie, na przetwarzanie jego danych osobowych oraz upublicznianie wizerunku w celu realizacji projektu.

5. O kwalifikacji do projektu decyduje komisja projektowa.

6. Wstępną deklarację udziału w projekcie należy zgłaszać nauczycielom języka angielskiego: Urszuli Deszcz, Marii Król, Ewie Mice lub Halinie Borowiec