W sobotę 6 kwietnia 2019 r. nasi uczniowie, Karolina Korońska (kl.3e) oraz Kacper Wygonik (kl.2b), wzięli udział w wojewódzkich eliminacjach XXXIV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

Karolina, jako jedna z 12 osób spośród ponad 70 uczestników, przeszła do części ustnej konkursu. Kacprowi zabrakło tylko jednego punktu.

W przerwie między częścią pisemną a ustną konkursu, młodzież uczestniczyła w warsztatach, m.in. „Rola barwy w wyborze produktów ekologicznych” oraz „Określenie komponentów masy ciała przy użyciu specjalistycznego sprzętu”.

Mino, że uczniowie nie zakwalifikowali się do etapu centralnego Olimpiady, godnie reprezentowali naszą Szkołę. Dziękujemy, gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekunkami merytorycznymi uczniów były: p. Monika Kuczyńska i p. Małgorzata Ostrowska