Upiorne morderstwo w II Liceum???!!!

W rolę detektywów poszukujących prawdy wcielili się uczniowie naszej szkoły obecni 27 października na Halloweenocce Filologów! Uczestnicy zagłębili się w tragic story obłąkanej Panny Młodej. Odwiedzając komnaty jej bffs, rozwiązując zagadki i przemierzając spowite mrokiem korytarze szkoły musieli rozwikłać zagadkę zaginięcia narzeczonego. Zwieńczeniem podchodów było wspólne jedzenie pizzy na sali weselnej. Z pełnymi brzuchami rozpoczęliśmy emocjonującą grę w mafię (MAFIA WYELIMINOWANA!). Po wspólnym skincare, w piżamkach wszystkie fanki Edwarda Cullena rozpoczęły seans sagi ,,Twilight”. Tylko nielicznym udało się dotrwać do końca, zakładamy, że z wycieńczenia, nie cringu. Nocka nie byłaby możliwa gdyby, nie niesamowity, niezawodny, one of a kind, niezastąpiony, breathtaking, kreatywny, wspaniały, bezkonkurencyjny, ponadprzeciętny, kapitalny, spektakularny etc. crew z 3D składający się z: Panny Młodej – Magdy, Wiedźmy – Werki, Piratki – Martyny, Zombie – Oli, Kosiarza – Nikoli, Wampirki -Ani, Zuzi oraz Gosi i Weroniki z 3a.