The Master of Speech

Miło nam poinformować, że Martyna Poznańska, uczennica 3C, zajęła PIERWSZE MIEJSCE w powiatowym konkursie The Master of Speech zorganizowanego 29.02.2024 przez Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego. Najlepiej z 23 uczestników potrafiła wyrazić i obronić swoją opinię na wylosowany temat: Why do so many people suffer from stress these days? oraz odpowiedzieć na 3 pytania ekspertów. Gratulujemy!!!
Dla pozostałych uczniów reprezentujących naszą szkołę (Karol Krasoń, Krystian Kusibab oraz Aleksandra Majka) była to bez wątpienia dobra okazja do zaprezentowania swoich umiejętności językowych w sytuacji niewątpliwie stresującej. Dziękujemy.

„Language is not a genetic gift, it is a social gift. Learning a new language is becoming a member of the club – the community of speakers of that language.”— Frank Smith.