Uczniowie II LO w Dębicy po raz kolejny wzięli udział w olimpiadzie OLIMPUS z j. niemieckiego. W sesji wiosennej tejże olimpiady najwyższą lokatę spośród naszych uczniów zajęła Dominika Czupich z kl. 4a zajmując trzecie miejsce i uzyskując tytuł laureata w kategorii klas czwartych.
Dyplom laureata uzyskały również – Patrycja Kurcz (kl. 1b) zajmując miejsce ósme oraz Wiktoria Gaj (kl. 1c) zajmując miejsce trzynaste w kategorii klas pierwszych, Weronika Szukała (kl. 2a) zajmując miejsce jedenaste w kategorii klas drugich oraz Kinga Wójcik (kl. 3b) zajmując miejsce czternaste i Wiktoria Bednarczyk (kl. 3b) zajmując miejsce piętnaste w kategorii klas trzecich.
Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w olimpiadzie i życzymy dalszych sukcesów!