Drodzy,

nadchodzi listopad – jesienne wieczory stają się coraz dłuższe, temperatury na dworze ciągle sprzyjają spacerom, a ponadto zbliża się pierwszy deadline tegorocznej Olimpiady Zwolnieni z Teorii. Do 22 listopada uczniowie powinni założyć projekty na platformie.

Jednym z wyzwań, z którymi mierzą się polskie szkoły, jest w ostatnich miesiącach integracja młodzieży polskiej i ukraińskiej. Dlatego zachęcamy Was do wzięcia udziału w akcji Sztama 2.0 – wspólnie możemy łatwiej sprostać temu zadaniu. Akcja polega na zaproszeniu zespołów polsko-ukraińskich do udziału w Olimpiadzie Zwolnieni z Teorii. Zachęcamy Was do działania wraz z kolegami i koleżankami z Ukrainy. Możecie zgłosić się do akcji do 18 listopada pod linkiem: https://zwolnienizteorii.typeform.com/to/NSDll2….

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w olimpiadzie zapraszamy na stronę www.zwolnienizteorii.pl oraz do kontaktu z nauczycielami z naszej szkoły (p. U. Deszcz, p. M. Kuczyńska, p. K. Nowak, p. M. Wiech, p. Z. Żabicki, p. K. Buszek).

Pozdrawiamy Was serdecznie,

NZWZT z II LO