Badanie wyników i matura próbna – listopad 2021

Niezależnie od dnia, uczniowie klas maturalnych, którzy będą pisać maturę próbną w sali gimnastycznej II LO, na II piętrze II LO lub w sali 112M w Domu Sportu, wchodzą do szkoły wejściem głównym, zostawiają swoje ubrania w szatni na parterze naprzeciwko wejścia głównego, zaś telefony komórkowe zostawiają w szatni WF-u chłopców i dziewcząt przy sali gimnastycznej.

Uczniowie klas maturalnych, którzy będą pisać maturę próbną w sali lustrzanej II LO, wchodzą do szkoły wejściem bocznym (od strony hotelu Gold), zostawiają swoje ubrania na wieszakach obok sali lustrzanej, zaś telefony komórkowe w szatni obok sali lustrzanej.

W dniach 22-25 listopada uczniowie klas pierwszych nie korzystają z szatni przy sali lustrzanej, ale zostawiają swoje ubrania na wieszakach obok sali lustrzanej.

Uczniowie przychodzą do szkoły ubrani w maseczki, dezynfekują dłonie tuż po wejściu do szkoły. Zachowują również dystans co najmniej 1,5 m.

22 listopada 2021 (poniedziałek) – j. polski

Klasy maturalne przychodzą do szkoły na godzinę 8:30. Pozostałe klasy mają lekcje zgodnie z podziałem godzin z wyjątkiem godzin, kiedy będą pisać badanie wyników.

Przed wejściem na salę egzaminacyjną uczniowie klas maturalnych okazują dowody tożsamości i podpisują się na liście obecności. Nauczyciele pracujący w komisjach losują uczniom numery stolików i wpisują je na listę obecności. Uczniowie klas maturalnych kodują swoje arkusze.

– klasy maturalne – 9:00-11:50 (wydłużenie – do 12:20) – matura próbna z j. polskiego na poziomie podstawowym – odbędzie się w sali gimnastycznej II LO, sali 112M w Domu Sportu, sali lustrzanej oraz sali 203

Po napisaniu matury próbnej uczniowie klas maturalnych nie mają w tym dniu lekcji.

– klasy drugie – 12:25-13:10 – badanie wyników z j. polskiego – odbędzie się w sali gimnastycznej II LO i sali 112M w Domu Sportu

Po napisaniu badania wyników klasy drugie wracają na lekcje.

– klasy trzecie po szkole podstawowej – 13:20-14:05 – badanie wyników z j. polskiego – odbędzie się w sali gimnastycznej II LO, sali 112M w Domu Sportu i sali 216

Po napisaniu badania wyników klasy trzecie po szkole podstawowej wracają na lekcje.

– klasy maturalne – 14:00-17:00 (wydłużenie – do 17:30) – matura próbna z j. polskiego na poziomie rozszerzonym – odbędzie się w sali lustrzanej oraz sali 203

23 listopada 2021 (wtorek) – matematyka

Klasy maturalne przychodzą do szkoły na godzinę 8:15. Pozostałe klasy mają lekcje zgodnie z podziałem godzin z wyjątkiem godzin, kiedy będą pisać badanie wyników.

– klasy maturalne – 9:00-11:50 (wydłużenie – do 12:20) – matura próbna z matematyki na poziomie podstawowym – odbędzie się w sali gimnastycznej II LO, sali 112M w Domu Sportu i sali lustrzanej

– klasy drugie – 12:25-13:10 – badanie wyników z matematyki – odbędzie się w sali gimnastycznej II LO i sali 112M w Domu Sportu

Po napisaniu badania wyników klasy drugie wracają na lekcje.

– klasy trzecie po szkole podstawowej – 13:20-14:05 – badanie wyników z matematyki – odbędzie się w sali gimnastycznej II LO, sali 112M w Domu Sportu i sali 216

– klasy maturalne – 14:00-17:00 (wydłużenie – do 17:30) – matura próbna z matematyki na poziomie rozszerzonym – odbędzie się w sali lustrzanej, sali 201 i sali 206

24 listopada 2021 (środa) – j. obcy

– klasy maturalne – 9:00-11:00 (wydłużenie – do 11:30) – matura próbna z j. angielskiego na poziomie podstawowym – odbędzie się w sali gimnastycznej II LO, sali lustrzanej, sali 201, sali 206, sali 202 i sali 205

– klasy drugie – 11:30-12:15 – badanie wyników z j. angielskiego – odbędzie się w sali gimnastycznej II LO i sali 112M w Domu Sportu

– klasy drugie – 11:30-12:15 – badanie wyników z j. niemieckiego – odbędzie się w sali 201

Po napisaniu badania wyników klasy drugie wracają na lekcje.

– klasy trzecie po szkole podstawowej – 12:25-13:10 – badanie wyników z j. angielskiego – odbędzie się w sali gimnastycznej II LO, sali 112M w Domu Sportu i sali 216

– klasy maturalne – 14:00-16:30 (wydłużenie – do 17:00) – matura próbna z j. angielskiego na poziomie rozszerzonym – odbędzie się w sali gimnastycznej II LO, sali lustrzanej, sali 206 i sali 203

25 listopada 2021 (czwartek) – pozostałe przedmioty na poziomie rozszerzonym

Uczniowie z klas maturalnych, którzy zdają poranne egzaminy, przychodzą do szkoły na godzinę 8:15. Pozostałe klasy mają lekcje zgodnie z podziałem godzin.

Klasy maturalne – 9:00-12:00 (wydłużenie – do 12:30):

– matura próbna z biologii i fizyki – odbędzie się w sali gimnastycznej II LO

– matura próbna z geografii i historii – odbędzie się w sali lustrzanej

Klasy maturalne – 9:00-11:30 – matura próbna z j. niemieckiego na poziomie rozszerzonym – odbędzie się w sali 201

Klasy maturalne – 9:00 – 13:00 – matura próbna z informatyki – odbędzie się w sali 203

Klasy maturalne – 13:00-16:00 (wydłużenie – do 16:30) – matura próbna z chemii i WoS-u – odbędzie się w sali gimnastycznej II LO

Klasy maturalne – 13:00-15:30 – matura próbna z j. hiszpańskiego na poziomie rozszerzonym – odbędzie się w sali 202

Uczniowie klas maturalnych nie mają w tym dniu lekcji.

26 listopada 2021 (piątek) – historia sztuki

Klasy maturalne mają tego dnia lekcje zgodnie z podziałem godzin z wyjątkiem uczniów klas maturalnych, którzy zdają maturę próbną z historii sztuki.

Klasy maturalne – 8:00-11:00 – matura próbna z historii sztuki – odbędzie się w sali 202

Po napisaniu matury próbnej z historii sztuki uczniowie klas maturalnych wracają na lekcje. W trakcie, gdy będą pisać maturę próbną, należy wpisać im we frekwencji „ns”.