Niezależnie od dnia, uczniowie klas maturalnych, którzy będą pisać maturę próbną w sali gimnastycznej II LO lub na II piętrze II LO, wchodzą do szkoły wejściem głównym, zostawiają swoje ubrania w szatni na parterze naprzeciwko wejścia głównego, zaś telefony komórkowe zostawiają w szatni WF-u chłopców i dziewcząt przy sali gimnastycznej.

Uczniowie klas maturalnych, którzy będą pisać maturę próbną w sali lustrzanej II LO, wchodzą do szkoły wejściem bocznym (od strony hotelu Gold), zostawiają swoje ubrania na wieszakach obok sali lustrzanej, zaś telefony komórkowe w szatni obok sali lustrzanej.

Uczniowie przychodzą do szkoły ubrani w maseczki, dezynfekują dłonie tuż po wejściu do szkoły. Zachowują również dystans co najmniej 1,5 m.

28 marca 2022 (poniedziałek) – j. polski – poziom rozszerzony i chemia – poziom rozszerzony

Po naukach rekolekcyjnych maturzyści wracają do szkoły na maturę próbną.

Przed wejściem na salę egzaminacyjną uczniowie klas maturalnych okazują dowody tożsamości i podpisują się na liście obecności. Nauczyciele pracujący w komisjach losują uczniom numery stolików i wpisują je na listę obecności. Uczniowie klas maturalnych kodują swoje arkusze.

– 11:30-14:30 (wydłużenie – do 15:00) – matura próbna z j. polskiego na poziomie rozszerzonym – odbędzie się w sali gimnastycznej II LO (36 osób) oraz sali 113 (1 uczeń piszący na komputerze)

– 11:30-14:30 (wydłużenie – do 15:00) – matura próbna z chemii – odbędzie się w sali gimnastycznej II LO (24 osoby)

29 marca 2022 (wtorek) – matematyka – poziom rozszerzony

Po naukach rekolekcyjnych maturzyści wracają do szkoły na maturę próbną.

– 11:30-14:30 (wydłużenie – do 15:00) – matura próbna z matematyki na poziomie rozszerzonym – odbędzie się w sali gimnastycznej II LO (65 osób)

30 marca 2022 (środa) – j. angielski – poziom rozszerzony

Po naukach rekolekcyjnych maturzyści wracają do szkoły na maturę próbną.

– 12:00-14:30 (wydłużenie – do 15:00) – matura próbna z j. angielskiego na poziomie rozszerzonym – odbędzie się w sali gimnastycznej II LO (50 osób), sali lustrzanej (30 osób), sali 114 (14 osób) i sali 113 (1 uczeń piszący na komputerze)