W dniach 21-23 grudnia odbyło się głosowanie, w którym spośród 14 nadesłanych projektów na logo naszej szkoły wyłoniono zwycięską pracę. Logo zespołu Twardo Wear (opracowane przez miniprzedsiębiorstwo Bon Voyage, a dokładnie przez Aleksandrę Wal) uzyskało 81 spośród 221 głosów (36,7%), czym zapewniło sobie wygraną w konkursie
Wybraliśmy również maskotkę naszej szkoły. Po listopadowym remisie w dogrywce – przewagę nad słoniem uzyskała SOWA zdobywając 120 spośród 221 głosów (54,3%)
Składamy podziękowania dla Rady Rodziców, która sfinansowała nagrody dla uczestników, pani Katarzynie Buszek, która pomagała w realizacji konkursu oraz Samorządowi Uczniowskiemu za jego zorganizowanie i przeprowadzenie.