W dniu 18.09.2023 r. odbył się dzień Patrona Szkoły oraz spotkanie absolwentów naszego liceum.

Z tej okazji przygotowana została uroczysta akademia w sali DK Mors. Pojawili się na niej zaproszeni goście: starosta – pan Piotr Chęciek oraz wicestarosta – pan Adam Pieniążek. Na początku akademii pani dyrektor Marta Czekaj odczytała list gratulacyjny od Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie, który dotyczył absolwenta naszej szkoły, Aleksandra Gizy, docenionego przez władze uczelni za wzorową postawę i służbę. Po tym nastąpiła część artystyczna, przygotowana przez klasę IIB pod opieką pani Doroty Wnęk. Uczniowie zaprezentowali publiczności „Lekcję z Janem”, w której wykorzystano cytaty z twórczości wybitnego poety i kaznodziei. Publice zgromadzonej na sali występ wyraźnie przypadł do gustu, co zostało wielokrotnie wyrażone gromkimi brawami.

Po części artystycznej pani dyrektor zaprosiła przybyłych absolwentów na spotkanie w sali lustrzanej z byłymi wychowawcami i nauczycielami.