Już 15 września w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dębicy o godz. 17 odbędą się interesujące warsztaty dla rodziców. Zajęcia „Dzieci nie ryby. Swój głos mają” są skierowane przede wszystkim do rodziców, którzy chcieliby się dowiedzieć, w jaki sposób wspierać swoje dziecko w dążeniu do celów. Podczas zajęć zostanie omówiona tematyka problemów z komunikacją z dzieckiem i tego, jak reagować na popełniane przez pociechę błędy. Wspierająca rodzina pozwala młodym na rozwinięcie skrzydeł!

Warsztat jest zorganizowany w ramach działania projektu Hej! A my? organizowanego przez finalistki programu czwartej edycji Jestem Liderką, tworzonego przez Vital Voices Chapter Poland. Warsztat poprowadzi Kinga Sikora – tegoroczna maturzystka, mieszkanka Dębicy. artystka i organizatorka wielu wydarzeń. Z racji na swój wiek najlepiej doradzi Państwu, w jaki sposób jako rodzice możecie wspierać swoje dzieci.

Serdecznie zapraszamy!