Dnia 3 czerwca br. o godzinie 13.00 zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w webinarium zorganizowanym specjalnie dla naszej szkoły dzięki uprzejmości Zwolnionych z Teorii.
Przeprowadzi je Maciej Ogórkiewicz, Chief Information Security Officer ING Banku Śląskiego i Dyrektor Departamentu Bezpieczeństwa IT, którego głównym zadaniem w Banku jest zapewnienie odpowiedniego poziomu cyberbezpieczeństwa przy współpracy z różnymi jednostkami ING Banku Śląskiego. Pasjonat wszystkiego co dotyczy cyberbezpieczeństwa i cyberprzestępczości, hackingu oraz zaawansowanych i nowoczesnych technologii. Prywatnie tata dwóch synów (11 i 14 lat), z którymi uwielbia spędzać czas grając w gry sieciowe i programując w Pythonie.

Będzie na temat bliski sercu Maćka, ponieważ na temat cyberbezpieczeństwa. Tutaj prosimy Was o przesłanie do p. Urszula Deszcz (dziennik elektroniczny) pytań w tym temacie, pomoże to nam przygotować specjalne wydarzenie właśnie dla Was! Pomyślcie do piątku nad interesującymi Was zagadnieniami 🙂 (np.: Co facebook robi z moimi danymi? Czemu tak naprawdę google jest darmowe? Skąd mam reklamy, które są na temat rzeczy o których rozmawiałam z koleżanką? Czy serio powinnam mieć osobne hasło do każdej ze stron?).

Zorganizujemy całość przez platformę zoom. Link do pokoju oraz hasło otrzymacie od swoich wychowawców.