Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVI Konkursie Papieskim „Życie i wolność – dar i zadanie” w ramach Dni Papieskich organizowanych w naszych Liceum z okazji 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II. W pierwszym etapie quiz online z zakresu wiedzy o życiu św. Jana Pawła II rozwiązało 133 uczniów. Do II etapu Konkursu zakwalifikowało się aż 114 uczniów, co było bardzo dobrym wynikiem. Do etapu III, w którym trzeba napisać esej na wybrany temat zakwalifikowało się 4 naszych uczniów: Zuzanna Fijołek 3e (opiekun p. Aleksander Sosnowski), oraz Natalia Gwóźdź 1Cg, Gabriela Bal 1 Dg i Małgorzata Czaja 2e (opiekun ks. M. Wójtowicz).
Wszystkim uczniom gratulujemy, a uczestnikom III etapu życzymy dalszych sukcesów 👍