Awans do finałowego etapu „Ogólnopolskiego konkursu wiedzy o Francji i Frankofonii”

Z przyjemnością informujemy, że trójka uczniów naszej szkoły: Magdalena Kutrzuba (kl. 2D), Karolina Krawiec (kl. 3D) i Grzegorz Wieczorek (kl. 3B) awansowała do finałowego etapu „Ogólnopolskiego konkursu wiedzy o Francji i Frankofonii” organizowanego przez Kolegium Romanistyki, Hispanistyki i Italianistyki Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II i objętego Honorowym Patronatem Ambasady Francji w Polsce. Cieszymy się sukcesem naszych uczniów, tym bardziej, że do etapu szkolnego przystąpiło ponad 500 uczniów z całej Polski. Serdecznie gratulujemy i życzymy „bonne chance” w kolejnym etapie!

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynku