Za nami IX edycja ogólnopolskiej Olimpiady Zwolnieni z Teorii i niezwykły Wielki Finał.

Młodzież II LO im. ks. Jana Twardowskiego w Dębicy od pięciu lat z powodzeniem realizuje projekty społeczne. Ich odbiorcami są już tysiące beneficjentów, a setki uczniów zdobyło prestiżowe certyfikaty zarządzania projektami, wydane przez Project Management Institute ATP oraz nabyło niezwykle cenne kompetencje.

Drodzy Uczniowie, przesyłamy Wam najserdeczniejsze podziękowania za wspaniałą pracę, jaką wykonaliście jako Finaliści i Finalistki Olimpiady Zwolnieni z Teorii w roku szkolnym 2022/2023. Wasza praca, poświęcenie i determinacja pozwoliły Wam osiągnąć wiele wspaniałych sukcesów i zbudować niezwykle cenne relacje.

Jesteśmy dumni z Waszej aktywności i osiągnięć, które pomogły Wam rozwijać umiejętność współpracy, komunikacji, krytycznego myślenia i radzenia sobie w rozwiązywaniu problemów. Pokazaliście, że jesteście prawdziwymi liderami, którzy potrafią działać zespołowo i osiągać cele. Jesteśmy przekonani, że Wasze osiągnięcia staną się inspiracją nie tylko dla kolejnych roczników uczniów II Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy.

Pokazaliście, że zespół jest Waszą supermocą i razem możecie osiągnąć naprawdę wielkie rzeczy.

Nasze podziękowania składamy również wszystkim osobom i instytucjom, które pomogły uczniom w realizacji projektów, a tym samym pokazały, że zależy im na nowoczesnej edukacji.

Gorące serdeczności ślemy do Fundacji Zwolnieni z Teorii – bez Was to wszystko nie byłoby możliwe. Dziękujemy!

Dyrekcja oraz Nauczyciele Zwolnieni z Teorii II LO im. ks. Jana Twardowskiego w Dębicy.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „S nier zwolnieni 100t z teorii S zwolnieni teorii”