Nie bój się chodzenia po morzu ...

-ks. Jan Twardowski

W czwartek 28.04.2022 r. w Domu Kultury MORS miało miejsce uroczyste pożegnanie klas maturalnych. Z tej okazji klasa 3Dp przygotowała akademię podsumowującą osiągnięcia absolwentów oraz czas spędzony przez nich w II LO w Dębicy.
Po uroczystym wstępie odbyło się finalne zestawienie wyników i dokonań maturzystów, a także wręczenie im dyplomów oraz drobnych upominków. Następnie, w ramach części artystycznej, zgodnie z tradycją szkoły rozdano nagrody zwane “Maturjanami”. Urozmaiceniem były występy wokalne utalentowanych uczniów, którzy uraczyli nas wyjątkowymi wykonaniami popularnych utworów.
W ramach wdzięczności za wytrwałość i zaangażowanie, absolwenci oficjalnie złożyli podziękowania gronu pedagogicznemu i dyrekcji naszego liceum.
Wszyscy zgromadzeni, lecz przede wszystkim maturzyści, mieli również możliwość powspominania wspólnych chwil spędzonych w szkolnym gronie dzięki multimedialnemu albumowi zdjęć, który uwiecznił wspaniałe i radosne chwile przeżywane w trakcie trzech lat nauki…
My natomiast wraz z symbolicznym podarkiem w postaci długopisów, które – Drodzy Maturzyści – otrzymaliście na zakończenie (aby dzielnie służyły Wam w trakcie egzaminu dojrzałości), przekazujemy Wam życzenia samych sukcesów i spełnienia marzeń.
Powodzenia!
Magdalena Kutrzuba, kl. Id
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tagi: