Matura

 

II LO w Dębicy – wyniki egzaminu maturalnego 2021

Gratulujemy maturzystom z II LO i ich nauczycielom wysokich wyników egzaminu maturalnego 2021 mimo trudnych, pandemicznych okoliczności i nauki prowadzonej w trybie zdalnym! Szczególnie gratulujemy tym maturzystom, którzy znaleźli się w gronie najlepszych zdających w skali całej Polski!

 

Imię i nazwisko absolwenta Przedmiot

i poziom

egzaminu

Wynik procentowy Wynik w skali

centylowej, czyli

wynik

w porównaniu

z pozostałymi

zdającymi

w skali kraju

(100% oznacza, że jest to wynik najlepszy

w skali kraju z danego przedmiotu)

Paulina Bania – IIIA j. angielski – pp 100% 100%
j. angielski – pr 100% 100%
Julia Cebulska – IIIA j. angielski – pp 100% 100%
Hubert Cieśla – IIIA j. angielski – pp 100% 100%
matematyka – pp 100% 100%
Magdalena Ferenc – IIIA j. angielski – pp 100% 100%
Izabela Gierłach – IIIA j. niemiecki – pp 100% 100%
matematyka – pp 100% 100%
Maciej Grabowski – IIIA j. angielski – pp 100% 100%
Marcin

Królikowski – IIIA

j. angielski – pp 100% 100%
Kinga Krystek – IIIA matematyka – pp 100% 100%
matematyka – pr 92% 100%
Paulina Prucnal – IIIA j. angielski – pp 100% 100%
Monika Sarama – IIIA j. angielski – pp 100% 100%
matematyka – pp 100% 100%
Mikołaj Sowa – IIIA j. angielski – pp 100% 100%
Andrzej Ziobro – IIIA j. angielski – pp 100% 100%
Agata Byś – IIIB j. angielski – pp 100% 100%
matematyka – pp 100% 100%
Gabriela Dydo – IIIB j. angielski – pp 100% 100%
Mikołaj Kania – IIIB j. angielski – pp 100% 100%
Anna Mazur – IIIB j. angielski – pp 100% 100%
Gabriela Panek – IIIB j. angielski – pp 100% 100%
j. angielski – pr 100% 100%
Szymon Rymut – IIIB j. angielski – pp 100% 100%
Oskar Smagacz – IIIB j. angielski – pp 100% 100%
matematyka – pp 100% 100%
Natalia Wrona – IIIB matematyka – pp 100% 100%
Karina Augustyn – IIIC j. angielski – pp 100% 100%
Ada Chrobak – IIIC j. angielski – pp 100% 100%
Anna Cyran – IIIC j. angielski – pp 100% 100%
j. angielski – pr 100% 100%
Magdalena Dryja – IIIC j. angielski – pp 100% 100%
Jakub Jarosz – IIIC matematyka – pp 100% 100%
Krystian Kędzior – IIIC j. angielski – pp 100% 100%
Jakub Knych – IIIC matematyka – pp 100% 100%
Aleksandra Kozik – IIIC j. angielski – pp 100% 100%
Dominika Kuczek – IIIC j. angielski – pp 100% 100%
Anna Lipa – IIIC j. angielski – pp 100% 100%
Zuzanna Lipińska – IIIC j. angielski – pp 100% 100%
j. angielski – pr 100% 100%
j. hiszpański – pr 98% 100%
Filip Matłok – IIIC j. angielski – pp 100% 100%
geografia – pr 90% 100%
Viktoria Nyga – IIIC matematyka – pp 100% 100%
Julia Sebastianka – IIIC j. angielski – pp 100% 100%
j. angielski – pr 100% 100%
Julia Sikora – IIIC j. angielski – pp 100% 100%
Magdalena Słota – IIIC j. angielski – pp 100% 100%
matematyka – pp 100% 100%
j. angielski – pr 100% 100%
Sebastian Smagacz – IIIC j. angielski – pp 100% 100%
Julia Ścibior – IIIC j. angielski – pp 100% 100%
Daria Węgrzyn – IIIC j. angielski – pp 100% 100%
Patrycja Wojna – IIIC j. angielski – pp 100% 100%
Wiktoria Wolak – IIIC matematyka – pp 100% 100%
j. angielski – pr 100% 100%
Gabriela Białas – IIID j. angielski – pp 100% 100%
j. polski – pr 100% 100%
Kacper Bomba – IIID j. angielski – pp 100% 100%
Izabela Darłak – IIID j. angielski – pr 100% 100%
Michał

Dziurzyński – IIID

j. angielski – pp 100% 100%
Joanna Jamróg – IIID j. angielski – pp 100% 100%
Błażej Mijal – IIID j. angielski – pp 100% 100%
Karolina Ozga – IIID j. angielski – pp 100% 100%
Marzena

Podkowińska – IIID

j. angielski – pp 100% 100%
Wiktoria Prokop – IIID j. polski – pp 91% 100%
j. polski – pr 100% 100%
Michał Syguła – IIID j. angielski – pp 100% 100%
Karolina Szczudło – IIID j. polski – pp 91% 100%
j. angielski – pp 100% 100%
j. polski – pr 100% 100%
WoS – pr 90% 100%
Kinga Szpara – IIID j. polski – pr 100% 100%
Magdalena Świerk – IIID j. polski – pp 94% 100%
j. angielski – pp 100% 100%
j. polski – pr 100% 100%
Dominika Tomasik – IIID j. angielski – pp 100% 100%
j. polski – pr 100% 100%
Patrycja Wolska – IIID j. angielski – pp 100% 100%
Daria Żołądź – IIID j. polski – pr 100% 100%
Julia Bania – IIIE j. angielski – pp 100% 100%
matematyka – pp 100% 100%
Małgorzata Czaja – IIIE j. angielski – pp 100% 100%
matematyka – pp 100% 100%

 

Anna Dziadek – IIIE j. angielski – pp 100% 100%
matematyka – pp 100% 100%
Kacper Fudali – IIIE matematyka – pp 100% 100%
Jakub Jaskot – IIIE j. angielski – pp 100% 100%
Paweł Kępowicz – IIIE j. angielski – pp 100% 100%
matematyka – pp 100% 100%
Magdalena Krupa – IIIE j. angielski – pp 100% 100%
Maksymilian

Kubiczek – IIIE

matematyka – pp 100% 100%
Tomasz Mazur – IIIE j. angielski – pp 100% 100%
biologia – pr 85% 100%
Aleksandra Mróz – IIIE matematyka – pp 100% 100%
Alicja Mróz – IIIE j. angielski – pp 100% 100%
Julia Nowak – IIIE j. angielski – pp 100% 100%
Adrian Pyzia – IIIE matematyka – pp 100% 100%
Piotr Sygulski – IIIE j. angielski – pp 100% 100%
Natalia Szukała – IIIE j. angielski – pp 100% 100%
matematyka – pp 100% 100%
Mateusz Szynal – IIIE matematyka – pp 100% 100%
Oliwia Zych – IIIE j. angielski – pp 100% 100%
j. angielski – pr 100% 100%
Kinga Zyznar – IIIE j. angielski – pp 100% 100%