Można odejść na zawsze, by stale być blisko – ks. Jan Twardowski

W środę 21 września 2022 roku już po raz czternasty obchodziliśmy Dzień Patrona w naszej szkole. Dokładnie 22 września 2009 roku II LO w Dębicy otrzymało imię na cześć ks. Jana Twardowskiego.
Z tej okazji co roku zapraszani są absolwenci naszego liceum, aby w serdecznej atmosferze powspominać dawne czasy oraz podzielić się nowymi doświadczeniami.
W tym roku, po oficjalnym rozpoczęciu oraz powitaniu zgromadzonych gości przez pana wicedyrektora Grzegorza Zycha, nastąpiła krótka retrospekcja dotycząca okoliczności wyboru właśnie ks. Twardowskiego na naszego patrona. Następnie zostały również podsumowane aktualne sukcesy sportowe uczniów II LO.
W tym roku o część artystyczną zadbali klasa 2B pod czujnym okiem pani Katarzyny Lamberskiej-Kot oraz zespół, w którym zaprezentowali się również nasi absolwenci.

Dziękujemy serdecznie wszystkim absolwentom za przybycie i życzymy im sukcesów oraz spełnienia marzeń w dalszej życiowej wędrówce.

Fotogaleria autorstwa p. E.Miki