Zajęcia dodatkowe i fakultety

Zajęcia dodatkowe – rok szkolny 2021/2022

 

 

Zajęcia dodatkowe w II LO im. ks. Jana Twardowskiego w Dębicy – 

rok szkolny 2021/2022 

 

Nazwisko i imię 

nauczyciela

Nazwa i typ zajęć 

dodatkowych

(poprawkowe, wyrównawcze, kółko, fakultet itp.)

Termin 

Borowiec Halina Omówienie zadań wykonanych w ramach pracy indywidualnej z zakresu języka angielskiego (uczniowie z klas IB i IIIEp)  
Buszek Katarzyna Koło Przedsiębiorczości dla uczniów przygotowujących się do konkursów i olimpiady przedsiębiorczości Termin spotkań wyznaczany zgodnie z ustaleniami indywidualnymi, według harmonogramu konkursów i olimpiady.
Czachor Małgorzata Fakultet z geografii Środa, godzina 13:10
Zajęcia wyrównawcze  

z geografii

Poniedziałek, godzina 7:15
Kółko geograficzne według potrzeb uczniów
dyr. Czekaj Marta Konsultacje z chemii dla klasy IIA Piątek, godzina 14:15-15:00, sala 206
Deszcz Urszula Zwolnieni z Teorii dla zainteresowanych uczniów Wtorek, godzina 14:05
Dudziak Marcin Dyskusyjny Klub Filmowy Piątek, godzina 14:05,  

sala kinowa

Kółko Wolontariatu Poniedziałek, godzina 10:25, sala 215
Kółko fotograficzne  
Florka Paweł Kółko filozoficzne dla klas IIICp, IIIDp i IIIEp Czwartek, godzina 14:20
Hyjek Marta Fakultet z matematyki – IIIBg  Czwartek, godzina 8:00
Kółko z matematyki – IIIAg  Poniedziałek, 14:05
Kółko z matematyki – IBg  Piątek, 7:10
Jarosz Elżbieta Kółko chemiczne – IIIBp  Środa, godzina 6. i 7.  

(co 2 tygodnie)

Kółko chemiczne – IB   
Król-Olechowska  

Bogusława

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klasy IIIAp Środa, godzina 14:05-14:50, sala 114
Konsultacje i poprawy W zależności od potrzeb uczniów; terminy do ustalenia doraźnie
Krzemień Marta Kółko j. niemieckiego dla klas trzecich Środa, godzina 7:10
Zajęcia dodatkowe  

z j. niemieckiego

Poniedziałek, godzina 8:00 
Zajęcia dodatkowe  

z j. niemieckiego

Poniedziałek, godzina 10:40 
Zajęcia maturalne  

z j. niemieckiego

Czwartek, godzina 11:30 
Kuczyńska Monika Kółko biologiczne dla 

maturzystów

Wtorek, godzina 7:10
Kółko biologiczne przygotowujące do olimpiad i konkursów Środa, godzina 7:10
Lamberska-Kot  

Katarzyna

Kółko teatralne TALIA Piątek, godzina 14:05, sala 115
Fakultet z języka polskiego – matura rozszerzona  Piątek, godzina 7:10, sala 115
Łączak Magdalena Fakultet maturalny z języka francuskiego Wtorek, godzina 12:25
Ostrowska  

Małgorzata

Kółko biologiczne – IIIDp  

i IIIEp

Piątek, godzina 7., sala 201
Fakultet z biologii – IIIDbg Poniedziałek, godziny 8. i 9., sala 111
Kółko biologiczne – IIIEp  Wtorek, godzina 8., sala 201
Klub Mediatorów  

Rówieśniczych

 
Para Beata Fakultet z chemii – IIIBg  Piątek, 7:10, sala 206
Raś Marta Zajęcia poprawkowo-wyrównawcze  Środa, godzina 14:55-15:40; według potrzeb uczniów 
Róg Anna Kółko matematyczne on-line – klasy IIB, IIC  Czwartek, godzina 17:00
Fakultet z matematyki  

rozszerzonej – IIICg

Piątek, godzina 5., sala 111
Ryba Bogusław Zajęcia poprawkowo-wyrównawcze  Czwartek, godzina 7:10-7:55 
Skrętkowski Bogumił Szkolny Klub Debatancki – przygotowanie do turniejów debatanckich, ćwiczenia  

retoryczne

Stacjonarnie lub on-line
Wiech Mariusz Fakultet z WoS-u Każdy wtorek, on-line –  

2 godziny

Fakultet z historii  Każda środa, on-line –  

2 godziny

Kółko historyczne  Czwartek, on-line – 1 godzina 
Więch Bożena Konsultacje z chemii – zajęcia poprawkowo-wyrównawcze dla klas ID i IIC Piątek, godzina 14:05-14:50 (według potrzeb uczniów)
Wnęk Dorota Kółko matematyczne dla klasy IIA Poniedziałek, godzina 14:50, sala 116
Zajęcia dodatkowe z matematyki – IIA   
Wojnarowska Beata Zajęcia wyrównawcze  

z j. polskiego – IIICg  

Poniedziałek, godzina 8:00, sala 111
Zajęcia dodatkowe  

z j. polskiego

W zależności od potrzeb uczniów – środa, godzina 14:05, sala 111
Wysowska Jolanta Kółko matematyczne Środa, godzina 8:00, sala 216
Zych Grzegorz Fakultet rozszerzony  

z j. polskiego – IIIDbg

Poniedziałek, godzina 7:10, sala 111
Zajęcia poprawkowo-wyrównawcze z j. polskiego – IIIDbg  Czwartek, godzina 8:00, sala 204
Żabicki Zbigniew Spotkania drużyny strzeleckiej Czwartek i piątek – zbiórki w głównej siedzibie „Strzelca” w jednostce wojskowej w Dębicy